תקנון היכל התרבות נתניה

 

תקנון עונת מינויים 2023-2024

הנהלת עמותת היכל התרבות העירוני נתניה וצוות עובדיו מברכים אתכם עם הצטרפותכם למשפחת מנויי ההיכל, לעונת המינויים 2023-2024 ומאחלים לכם צפייה מהנה.

שעות פתיחה במחלקת מינויים, שירות לקוחות וקופה

בימים א`-ה` משעה 09:00 עד 19:30, בימי שישי וערבי חג משעה 09:00 עד 12:00, במוצאי שבת או במוצאי חג כשעה לפני האירוע.

כרטיסי כניסה דיגיטליים יישלחו אליכם בין 24 ל-48 שעות לפני מועד ההצגה/המופע.

כל בקשה להחלפה, לשינוי או ביטול מופע/הצגה, תתקבל עד 48 שעות (ימי עסקים במשק הישראלי) לפני מועד ההצגה/המופע.

כללי:

1. ביטול מינוי במהלך העונה יתאפשר רק על פי הכללים הקבועים בעמותה:

א. העתקת מגורים מעל 40 ק"מ

ב. מחלה קשה, כולל הצגת אישור רפואי מתאים

ביטול המינוי יהיה כרוך ב-10% דמי ביטול.

2. אזרחים ותיקים זכאים ל-50% הנחה מהמחיר המלא להצגות תיאטרון בלבד, מותנה בהצגת תעודה מזהה מתאימה.

3. מאחרים להצגה/מופע יופנו אל דלת כניסת מאחרים ויישבו במקומות הפנויים. לא יינתן פיצוי בגין איחור.

4. חל איסור מוחלט על צילום תמונות או וידיאו במהלך מופעים.

5. חל איסור מוחלט על הכנסת מזון לאולם

6. יש לכבות מכשירים סלולאריים בכניסה לאולם.

7. באולם מופעל מזגן. מומלץ להצטייד בלבוש חם.

  
מנוי יקר חשוב שתדע צפייה בהצגות סדרה:
 • כרטיס המינוי, הינו כרטיס אלקטרוני חכם בו מתעדכנים הצגות המינוי, הבחירה, הבונוס והרכישות השונות להיכל התרבות נתניה.
 • בכרטיס המנוי שברשותך מופיע שם הסדרה שבחרת , אחת לרבעון יישלח לביתך/למייל/סמס עלון תלת חודשי ובו טבלת ההצגות לתקופה זו. בחוברת יתפרסמו מועדי ההצגות ובצידם, שם ומספר הסדרה התואם למועד המיועד.
 • אנא הקפידו להתעדכן במועדי הצגות הסדרה, אליהן שובצתם וזאת על פי שם הסדרה, אנו שולחים מסרונים לתזכורת אך איננו מתחייבים לשלוח תמיד ובכל מקרה האחריות על הנוכחות באולם במועד שנקבע היא על הצופה בלבד.
 • יש לשים לב כי בשעון הקיץ המועדים משתנים!! ניתן לצפות ברשימת ההצגות והשעות גם באתר ההיכל, www.netanya-culture.co.il
 • אנא שים לב, עליך להצטייד בכרטיס המנוי בבואך להצגה, לא תתאפשר כניסה לאולם ללא כרטיס המנוי.
 • המנוי הוא אישי ואינו ניתן להעברה.
 • במקרה של אובדן הכרטיס, יש להודיע מיידית למשרדי ההיכל. אובדן כרטיס המינוי מכל סיבה שהיא יחוייב בתשלום של 15 ₪.
 • שינוי מקום/ סדרה/ הצגות בחירה: מנויים המעוניינים לבצע שינוי במקום הישיבה/ביום המנוי/בסדרה או הצגת בחירה, מתבקשים לפנות למחלקת מינויים מידית על מנת להבטיח לעצמכם את מבוקשכם. כל הקודם זוכה! ביטול כרטיסים למופעים יתקבלו עד 48 שעות (ימי עסקים במשק הישראלי) לפני מועד המופע וזאת בכדי שהזכות למופע חלופי תשמר.
 • מדיניות ביטול מנוי היא עד 14 יום לאחר רכישתו.

חשוב לדעת!

 • מנויי עונה 2023-24 נא הקפידו לממש את הצגות הבחירה והיתרות הקיימות במסגרת המנוי עד למועד זה.
 • באולם קיימות מערכות הנגשה לכבדי שמיעה וכבדי ראיה.
 • בעלי צרכים מיוחדים ובעלי מוגבלויות המבקשים לשריין מקומות נוחים באולם, מתבקשים להודיע לקופות בעוד מועד.
 • קיימת מעלית באכסדרה.
 • יש לכבות מכשירים סלולריים בכניסה לאולם.
 • הכנסת דברי מאכל ושתייה לאולם ההיכל אסורה בהחלט.
 • על כל באי ההיכל לעבור בידוק בטחוני ולהישמע להוראות הסדרנים.
 • חל איסור מוחלט לצלם תמונות / וידאו ללא אישור מפיקי האירוע והנהלת ההיכל.
 • בחודשי הקיץ ובעונת מעבר יפעלו המזגנים במשך כל ההצגה. לסובלים מקור יש להצטייד בלבוש הולם.
 • ניתן לרכוש כרטיסים באתר היכל התרבות באופן חופשי באמצעות כרטיס אשראי, גם למי שאינו מנוי.

שעות קבלה בקופות: היכל התרבות בימים א`-ה` בשעות 9:00-19:30
ימי ו` וערבי חג בשעות 9:00-12:00 . אנו מאחלים לכם הנאה מרובה.

היכל התרבות העירוני נתניה - מדיניות פרטיות

עמותת היכל התרבות העירוני – נתניה (ע"ר) ("העמותה") מתייחסת בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שהיא מנהלת ומפעילה בכתובת http://www.netanya-culture.co.il/ (להלן: "האתר"). תנאים אלה ילמדו אותך מהי מדיניות הפרטיות הנהוגה באתר. הם סוקרים, בין השאר, את האופן שבו משתמשת העמותה במידע הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר, או שנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. השימוש באתר ובכלל זה בשירותים ובתכנים הכלולים בו מעיד על הסכמתך למדיניות פרטיות זו (להלן "מדיניות הפרטיות").
מדיניות זו מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, והיא מתייחסת, כמובן, גם לנשים.

מסירת פרטים לאתר

בעת ביצוע פעולות באמצעות האתר, כגון: טופס בקשה לרכישה / חידוש מנוי, טופס צור קשר והרשמה לעלון מידע מקוון (ניוזלטר), תתבקש למסור פרטים אישיים, כדוגמת שמך וכתובת דואר אלקטרוני. השדות שיסומנו במפורש כשדות חובה, מחייבים מילוי. ללא מסירת הנתונים המתבקשים בשדות החובה לא תוכל להשתמש בשירותים אלה.

עליך למסור רק פרטים נכונים, מדויקים ומלאים ואתה מאשר בזאת את נכונות הפרטים שמסרת. אינך חייב על-פי חוק למסור את הפרטים, אולם פרטים שגויים, או אי מסירת מלוא הפרטים הנדרשים עלולים למנוע ממך את האפשרות להשתמש בשירותים באתר, לפגוע באיכות השירות הניתן לך, לרבות לסכל את השלמת הביצוע של פנייתך וכן לפגוע ביכולת ליצור קשר איתך.

חלקים מסויימים באתר מפנים לאתרים חיצוניים שאינם בשליטת העמותה, כך לדוגמא במידה ותבחר לרכוש כרטיסים, תועבר לשירות רכישת הכרטיסים – tickets-online. פרטי הכרטיסים שרכשת יועברו לעמותה, או למוסד התרבות הרלבנטי, על מנת שכרטיסך יכובד במועד האירוע.

מידע שנאסף במהלך שימושך באתר

בעת השימוש שלך באתר, העמותה תהה רשאית לאסוף מידע על נוהגי משתמשי האתר, לרבות נוהגיך, כדוגמת מידע שקראת, העמודים שבהם צפית, השירותים שעניינו אותך, מקום המחשב ונתוני כתובת האינטרנט (IP address) שבאמצעותם ניגשת לאתר ועוד. בנוסף, העמותה רשאית לאסוף ולהסתייע בשירותיהם של צדדים שלישיים כדי לאסוף ולנתח מידע אנונימי, סטטיסטי, או מצרפי (אגרגטיבי) בקשר עם שימושך באתר, לרבות מידע שנוגע לפרטיך ולפעילותך באתר.

השימוש במידע

הפרטים שתמסור והפרטים שייאספו לגבי נוהגיך במהלך השימוש שלך באתר, יישמרו ברישומי העמותה וייעשה בהם שימוש בהתאם להוראות מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין – וכן למטרות המפורטות להלן:
 • כדי לאפשר לך להשתמש בשירותים באתר;
 • כדי לשפר ולהעשיר את השירותים והתכנים המוצעים באתר ובכלל זה ליצור שירותים ותכנים חדשים המתאימים לדרישות המשתמשים באתר וציפיותיהם ולשנות או לבטל שירותים ותכנים קיימים. המידע שישמש את העמותה לצורך כך יהיה בעיקרו מידע סטטיסטי, שאינו מזהה אותך אישית;
 • כדי לשלוח אליך מדי פעם עלון מידע מקוון (ניוזלטר) בדבר שירותיו ותכניו של האתר, כמו גם מידע פרסומי ומידע בקשר עם מוצרים ושירותים של אחרים. מידע כזה ישוגר אליך אם נתת הסכמה מפורשת לכך במהלך שימושך באתר או בכל עת אחרת. תוכל לבטל את הסכמתך בכל עת ולחדול מקבלתו של המידע. מובהר כי הסכמה זו מהווה הסכמה לצורך הוראות סעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושירותים), התשמ"ב-1982;
 • ליצירת הקשר אתך כשהעמותה סבורה שקיים צורך בכך;
 • לצורך ניתוח, בקרה ומסירת מידע סטטיסטי לצדדים שלישיים. מידע זה לא יזהה אותך אישית;
 • כדי לקיים מעת לעת שאלונים, מחקרים וסקרים;
 • לשם תפעולו התקין ופיתוחו של האתר.

מסירת מידע לצד שלישי

העמותה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר, אלא במקרים שלהלן:
 • ככל שהדבר דרוש לצורך אספקה תקינה של שירותי העמותה ושל שירותי האתר ובכלל זה לצורך משלוח עלון המידע המקוון המופץ על ידי העמותה;
 • אם תפר את תנאי השימוש באתר, או אם תבצע באמצעות האתר, או בקשר איתו, פעולות הנחזות על ידי העמותה כמנוגדות לדין או ניסיון לבצע פעולות כאלה;
 • אם יתקבל בידי העמותה צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך או את המידע אודותיך לצד שלישי;
 • בכל מחלוקת, טענה, תביעה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין העמותה;
 • בכל מקרה שהעמותה תסבור, כי מסירת המידע נחוצה כדי למנוע נזק חמור לגופך או לרכושך או לגופו או לרכושו של צד שלישי;
 • העמותה תהיה רשאית להעביר את פרטיך והמידע שנאסף בעקבות השימוש שעשית באתר לעיריית נתניה ולגופים הקשורים בעמותה ובלבד שהם ישתמשו במידע זה רק על-פי הוראות מדיניות פרטיות זו;
 • העמותה רשאית למסור ולשתף מידע אנונימי, מצרפי וסטטיסטי עם חברות או ארגונים אחרים הקשורים בעמותה וכן עם ספקים, שותפים עסקיים, מפרסמים וכל צד שלישי בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, אך היא לא תחשוף בפניהם ביודעין, או במכוון את זהותך ללא הסכמתך;
 • אם העמותה תארגן את פעילותה או את פעילות האתר במסגרת אחרת וכן במקרה שתשנה את המבנה המשפטי או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו של צד שלישי - היא תהיה זכאית להעביר לגוף החדש העתק מן המידע שנאגר אודותיך ברישומי העמותה ובלבד שהעמותה החדשה או תאגיד זה יקבלו על עצמם כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

יובהר כי העמותה לא תעביר לאדם, גוף ציבורי או חברה אחרים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר אלא בהתאם למדיניות פרטיות זו או בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א – 1981.

הסרה ומחיקה של מידע אישי מרישומי האתר

אם ברצונך למחוק מרישומי העמותה מידע אישי מזהה שלך, תוכל לפנות לעמותה בכתובת: info@netanya-culture.co.il - העמותה תודיע לך אם בקשתך אושרה. העמותה רשאית לא לאשר את בקשתך, למשל, אם היא סבורה כי מחיקת המידע עלולה לסכן את פעילותו התקינה של האתר והשירותים הכלולים בו, או לפגוע במשתמשים אחרים. בכל מקרה, העמותה תהא רשאית לשמור כל מידע סטטיסטי, אנונימי או מצרפי למטרות ניתוח סטטיסטי, שיווק וכד`.

אבטחת מידע

העמותה מיישמת באתר מערכות ונהלים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי-מורשית למחשבי העמותה, אין בהם בטחון מוחלט. לכן, העמותה לא מתחייבת שהשירותים באתר יהיו חסינים באופן מוחלט מפני גישה בלתי-מורשית למידע המאוחסן בהם.

שינויים במדיניות הפרטיות

העמותה רשאית לשנות, מעת לעת, את הוראות מדיניות הפרטיות. אם יבוצעו במדיניות זו שינויים מהותיים, לרבות בהוראות שעניינן השימוש במידע אישי שמסרת, תפורסם על-כך הודעה באתר. אנו ממליצים לך להתעדכן במדיניות הפרטיות מעת לעת.