מחלקת כלי ההקשה

תלמידי המחלקה לומדים לנגן במגוון רחב מאוד של כלים. התלמידים משתלבים בגופי הביצוע של המוסד. במסגרת הקונסרבטוריון פועל הרכב ייצוגי הזוכה להצלחות מרשימות ברחבי הארץ.
הכלים הנלמדים: מערכת תופים, כלי מקלדת (קסילופון, מרימבה, ויברפון) טימפני וכלים אתניים.
לפרטים נוספים - טרמולו - 09-9799160

בוגר האקדמיה למוסיקה בירושלים (B. Mus), מופיע כסולן בארץ ובעולם במסגרת הדואו "פרקדו". רכז מחלקת כלי ההקשה בקונסרבטוריון העירוני בנתניה ומכין תלמידים לבחינות בגרות בכלי הקשה. תומר מנהל את "טרמולו", המרכז הבינלאומי לכלי הקשה שהוקם בנתניה ב- 2012.

דניאל החל את לימודיו המוסיקליים על מערכת התופים בגיל 5. מעט מאוחר יותר הרחיב את אופקיו והחל ללמוד כלי הקשה.
בגיל 16 הצטרף לתזמורת הפילהרמונית הישראלית הצעירה ומאז ניגן עם מיטב התזמורות הישראליות- התזמורת הפילהרמונית הישראלית, התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, תזמורת הקאמרית הקיבוצית נתניה, הקאמרטה הישראלית ועוד. ניגן בהרכבים קאמריים רבים הן בתחום המוסיקה העכשווית והן ברפרטואר קלאסי- אנסמבל המאה ה21, אנסמבל מיתר, אנסמבל סולני תל אביב, אנסמבל הקולי החדש. בנוסף, הופיע גם עם מקהלת העפרוני בארץ ובסיורי קונצרטים בסין וצ`כיה. הופיע כסולן עם אנסמבל סולני תל אביב.
 
דניאל ניגן באנסמבל פוליפוניה שאותו מוביל גיל שוחט, עמם השתתף בקונצרט חגיגי בצפון איטליה. כחלק מפעילותו באנסמבל, השתתף בקונצרטים, הקלטות ובהופעות עם מרינה מקסימיליאן, שירי מימון ואסתר רדא.
במסגרת לימודיו בבית הספר הגבוה למוסיקה ע"ש בוכמן-מהטה באוניברסיטת תל אביב, נבחר להופיע כסולן עם אנסמבל כלי ההקשה והמקהלה של האקדמיה.
ניגן בקונצרטים של מוסיקה עכשווית תחת ניצוחם של יובל צורן, אילן וולקוב, ג`ולט נאז`, ז`אן-מיקל לבואה.
דניאל זוכה מלגות קרן התרבות אמריקה-ישראל. שירת בתזמורת צה"ל.
דניאל חבר באנסמבל טרמולו ואנסמבל מיתר.
בנוסף לפועלו כמוסיקאי מבצע, דניאל מלמד במרכז הישראלי לכלי הקשה- טרמולו ובקונסרבטוריון חדרה.

נגן ומורה לכלי הקשה ומערכת תופים. בעל תואר ראשון B.Mus מבית הספר למוזיקה ע"ש בוכמן-מהטה תל אביב.
תומר מוזמן בקביעות לנגן כסולן וכנגן תזמורתי עם התזמורות המובילות בארץ ובחו"ל כמו התזמורת הפילהרמונית הישראלית, התזמורת הסימפונית הבינלאומית של לבוב- אוקראינה, הקאמרית הישראלית, תזמורת האופרה- התזמורת הסימפונית ראשון לציון ועוד. כיום תומר חבר באנסמבל טרמולו- אנסמבל כלי הקשה הפועל בנתניה. עם האנסמבל ניגן רסיטלים רבים וכסולן עם תזמורות על הבמות הגדולות והחשובות בארץ ובחו"ל.