גלריה על הצוק

הגלריה על הצוק הינה הגלריה העירונית של העיר נתניה. הגלריה מוכרת ונתמכת על ידי המחלקה לאמנות פלסטית במשרד התרבות והספורט ומוכרת על ידי סל תרבות ארצי. כמו כן, הגלריה חברה בעמותה של מוזיאונים בינוניים לאמנות עכשווית ביניהם המשכן לאמנות בעין חרוד, מוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית, מוזיאון פתח תקווה לאמנות עכשווית, מוזיאון ינקו דאדא בעין הוד ועוד. הקבלה והחברות בעמותה זו מותנית בעמידה בקריטריונים מקצועיים.

בגלריה מוצגות תערוכותיהם של מיטב האמנים העכשוויים הפועלים בשדה האמנות הישראלי ביניהם אמנים ותיקים כדוגמת מנשה קדישמן, לאה ניקל ועופר ללוש ואף בוגרים מצטיינים של בתי הספר הגבוהים לאמנות בארץ כגון מאיה כהן-לוי וגיא בן נר. כל תערוכה מלווה במחקר, שיח גלריה והדרכות לגילאים השונים של תלמידי בית הספר. גם השנה ממשיכה הגלריה בתנופת העשייה והחינוך לאמנות של ילדי העיר. התגובות שהתקבלו מצד מנהלי ומנהלות בתי הספר היו נלהבות והגלריה ממשיכה במגמת העמקת הקשר בינה ובין מערכת החינוך בעיר. זהו שיתוף פעולה בו הזוכים העיקריים הם התלמידים הנחשפים באופן עקבי ומעמיק לשלל הצדדים ועולמות התוכן שיש בידי האמנות להציע.

הגלריה ממוקמת על קו החוף בציר המרכזי של העיר ומושכת אליה קהל רב של מבקרים ביניהם תושבי העיר ותיירים. חלל הגלריה הוא מהיפים בארץ ואת המבנה עוטף נוף עוצר נשימה של הטיילת והים. הגלריה מהווה אטרקציה מרכזית בעיר וחושפת את תושביה לאמנות איכותית וחוויה תרבותית יוצאת דופן.
 
כתובת: המעפילים 19, נתניה טלפון לבירורים: 09-8308845

שעות פתיחת הגלריה: 
 
שני רביעי חמישי 10:00-14:00

שישי שבת 10:00-14:00

 
 
מציג 1 עד 16 מתוך 34 נושאים.
1 2 3 »

שוק המהגרים המשובץ באמנות הישראלית
פתיחה 29.3.24 

ילדי הקומיקס הישראלי - תערוכת קומיקס ישראלי
פתיחה חגיגית 30.9.22 בשעה 11:00

גלריה על הצוק / רח` המעפילים 19 נתניה
על הצוק - גלריה לאומנות

משתתפים:
דודו דבע / עופר זנזורי / יובל כספי / דניאלה לונדון דקל / רותו מודן / נעם נדב / הילה נועם / אורי פינק / ארז צדוק / שי צ`רקה / מישל קישקה / נמרוד רשף / יניב שמעוני / תומיקס

אוצרת: דניאלה גרדוש-סנטו

לצפייה בקטלוג

לצפייה בקובץ לחץ כאן ראה מידע נוסף..