רפרטואר

 
 ההצגה "הזוג המוזר - הגירסה הנשית" מאת: ניל סיימון בימוי: רוני נוימן פדלון 
 
 
 אוליב הבלגינסטית והפרועה, מזמינה את חברתה פלורנס חולת הניקיון והנוירוטית לגור אצלה, לאחר שבעלה עזב אותה. הנסיון להיות לעזר זו לזו הופך לסיוט מתמשך של הבדלי אישיות בקומדיה גאונית ומצחיקה עד דמעות.
 
 
 "מועדון האלמנות העליזות" - דרמה קומית על שלוש אלמנות
בימוי - רוני נוימן פדלון
דרמה קומית על שלוש אלמנות יהודיות (אמריקאיות) מדליקות אידה, לוסיל ודוריס שלושתן בנות גיל הזהב. חברות בלב ובנפש. הן הולכות יחד מדי שבוע לבקר את בעליהן המנוחים. משוחחות איתם, משתפות אותם בצרות שלהן, בגעגועים, בחלומות, בזיכרונות היפים והפחות יפים. מדברות בגילוי לב על הבדידות ועל התקווה למצוא אולי בן זוג חדש. גבר בגילן שגם הוא אלמן מופיע פתאום בבית הקברות. אחת הנשים מתאהבת בו ומרגע זה שום דבר כבר לא יהיה כמו שהיה. קומדיה משעשעת שיש בה גם דרמה, גם דמעה ובעיקר המון תקוה.
מחזה: איוון מנצ`ל, תרגום ליידיש: דניאל בירנבאום, בימוי: רוני נוימן פדלון
 
 
 
 
ההצגה "מקווה" - דרמה מרגשת מאת: הדר גלרון I בימוי: רוני נוימן פדלון
דרמה מרגשת מלאת הומור בינות הכאב, אשר עוסקת במקום המפגש החודשי, המקווה, של קבוצת נשים חרדיות, מסורתיות וחילוניות.
במקווה נרקמת ביניהן מערכת יחסים מרתקת החושפת סודות, שקרים, פחדים, חלומות, מאוויים וגעגועים.
המחזה מציג בפנינו את חייהן של הנשים הנאלצות להתמודד עם המציאות המורכבת שבה הן חיות – החיים בחברה שמרנית ונוקשה, המתנגשים לא אחת מול רצונותיהן.
 
 
 
ההצגה "סניורה אפרת" - דרמה משפחתית על פי יעקב גורדין
 
תרגום ועיבוד: מרים קיני I  בימוי ועריכה מוזיקלית: איציק סיידוף
הסניורה אפרת, אלמנה אמידה מירושלים, משדכת את בנה הבכור לנערה דלת אמצעים, אך בעלת ייחוס מיפו. עם כניסתה של הכלה למשפחה, מתערערים היחסים ומטענים חבויים צפים ומתפרצים... כל זאת ועוד בדרמה משפחתית מרגשת, טבולה בניחוחות השפה והמוזיקה של תרבות הלדינו.