גיל שוחט מארח

עונת מנויים 2024/25

גיל שוחט מארח – כשהקלאסי והפופ נפגשים – 4 מפגשים

לרכישת מנוי לחצו כאן

קונצרטים המפגישים את עולם המוסיקה הקלאסית עם ז`אנרים מוסיקאליים כג`אז, פופ ומוסיקת עולם.
מיטב המוסיקאים בישראל נפגשים על במה אחת בהיכל התרבות נתניה, תחת ניצוחו של גיל שוחט.
 

19.1.25 יום א` שעה 20:30 – מופע מס` 1 | קולות של מלאכים
היצירות הווקאליות המקהלתיות הגדולות של כל הזמנים!
מה יותר מרשים ומרגש מתזמורת ומקהלה, עשרות נגנים וזמרים על הבמה, מתרגשים יחדיו, מביאים את אומנות המוסיקה לשיאים של רטט והתרגשות!
שתי מקהלות נפלאות חוברות יחדיו - מקהלת מעיין מתל אביב, מקהלת בוגרים מעורבת, מהידועות והפעילות בישראל, לצד מקהלת הנערות בת קול, מקהלה בינלאומית, כלת פרסים והערכה אין קץ מכל רחבי הגלובוס.
בקונצרט יובאו קטעי אריות ומקהלה ידועים מתוך שלל אופרות ואורטוריות: כרמן, לה טרוויאטה, נבוקו, המשיח והרקוויאם.
בהשתתפות הסולנית ׳הגאונה הווקאלית׳ הוירטואוזית בעלת שלוש האוקטבות: טלי קצף.
מנגן, מנצח, עורך, מנחה ומנהל אמנותי: המלחין, הפסנתרן והמנצח גיל שוחט
משתתפים: טלי קצף - סופרן קולרטורה, מקהלת מעיין, נעמה נצרתי גורדון - מנצחת מקהלת מעיין, הרכב מקהלת הנערות הבינלאומית בת קול, ענת מורג - מנצחת בת קול, תזמורת סימפונט רעננה.

16.3.25 יום א` שעה 20:30 - מופע מס` 2 | פאריז - ניו יורק - שוחט - פטשקה!
מאסטרו גיל שוחט ותזמורתו מארחים את פסנתרן הג׳אז הבינלאומי ליאוניד פטשקה במופע חדש.
וירטואוזיות חסרת גבולות, אילתור והמצאה ב-20 אצבעות, הקלאסי מול הג׳אז, המוזיקה האומנותית הצרפתית מול הבלוז של מועדוני ניו יורק.
ראוול פוגש אל אלינגטון. הפרקים הקלאסיים האהובים מול הסטאנדרטים של הג׳אז העולמי. כל זה בערב אחד של שגעון המוזיקה! מופע סוחף ומלהיב בו האומנות, הכשרון והאנרגיה של שני אמנים חסרי גבולות נפגשים על הבמה ונוסקים יחדיו אל על, ביחד עם תזמורת קאמרית.במופע ישולבו שירים ויצירות משתי ערים המהוות בירות תרבות: יצירות צרפתיות קלאסיות מפאריז, ג׳אז מהבלו נוט האגדי בניו יורק, ויצירה אחת אשר נכתבה על ידי מלחין צרפתי על בסיס של הג׳אז האמריקאי: הקונצ׳רטו הווירטואוזי הג׳אזי - צרפתי לפסנתר מאת מוריס ראוול.
משתתפים: ליאוניד פטשקה – פסנתר ושירה | נתי כהן - תופים וכלי הקשה | אנסמבל הקשת פוליפוניה | גיל שוחט - פסנתר, ניצוח, הנחיה, עריכה וניהול מוזיקאלי

27.4.25 יום א` שעה 20:30 – מופע מס` מופע 3 | קום והתהלך בארץ
חני נחמיאס ויהודה אליאס, סמל לאהבה על הבמה ובחיים, פוגשים את המאסטרו בערב שכולו שיר אהבה לארץ שלנו!
חני נחמיאס ויהודה אליאס מגיעים לבמה יחדיו עם השירים הכי ישראלים, הכי מרגשים והכי אהובים, עם דגש על שירי התיאטרון והקולנוע הגדולים של כל הזמנים בארץ ישראל.
נחמיאס, השחקנית והזמרת הנערצת, מאושיות התיאטרון המוזיקאלי הישראלי, כלת פרסי התיאטרון הישראלי בשלל תפקידים ותחומים, חוברת לאליאס, הסולן המיתולוגי של פיקוד צפון, הזמר, השחקן והקומיקאי האהוב.
יחדיו הם רוקמים סיפור אהבה, לעצמם ולמדינה, לארצנו המיוסרת, הזקוקה לאהבתנו ושירינו יותר מתמיד.
את כל אלה עוטף המאסטרו גיל שוחט ונגניו לערב של שירים, בשילוב יצירת המופת - כל האימפרומפטי לפסנתר אופ. 90 מאת שוברט.
משתתפים: חני נחמיאס, יהודה אליאס, נתי כהן - תופים וכלי הקשה, חיה יושע - קונטרבאס, אנסמבל פוליפוניה, גיל שוחט - פסנתר, ניצוח, ניהול מוזיקאלי, עיבודים, עריכה והנחיה.

8.6.25 יום א` שעה 20:30 - מופע 4 | מאסטרו גיל שוחט מארח את אייל שחר שר בי ג׳יז
מופע סוחף, קצבי ומרגש, בו הנוסטלגיה פוגשת את הקלאסיקה, מופע שירי להקת הבי ג`יז, אחת הלהקות המצליחות והמשפיעות בעולם הפופ העולמי מאז ועד היום, הפוגשת יצירות פופולריות מהמוזיקה הקלאסית.
במופע יבוצעו הלהיטים הגדולים של הלהקה מכל התקופות של קיומה, בשילוב השירים שכתבו והפיקו חברי הלהקה לאמנים אחרים כמו: ברברה סטרייסנד, אוליביה ניוטון ג׳ון, דולי פרטון וקני רוג׳רס, המוסיקה לסרטים גריז, שגעון המוסיקה ועוד רבים וטובים.
מאסטרו גיל שוחט פוגש את המתופף והמפיק נתי כהן, הזמר הנפלא אייל שחר, כוכב המופע, אשר מביא את הצבע הקולי הגבוה המיוחד כל כך של הלהקה, הזמרת בעלת המנעד הנדיר והקול העוצמתי אסנת הראל, אליהם מצטרפים מיטב הנגנים בישראל לצד היצירות הקלאסיות הקצביות ביותר שניתן להעלות על הדעת, יגישו המוזיקאים את השירים כביצועים נאמנים למקור, בשואו מטורף, קצבי ובועט.
משתתפים : אייל שחר, אסנת הראל | תופים והפקה מוזיקלית: נתי כהן | גיטרה בס: ערן זילברברג | קלידים: איתמר מירון | גיטרה חשמלית: רוברט גילמור | כינור: אדי רזניק | חצוצרה: ארז הדר | סקסופון: נדב בן עוזר
יזם, מפיק בי ג׳יס אקספיריאנס, מפיק מוזיקאלי, מתופף ראשי - נתי כהן | ניהול אומנותי, פסנתר, ניצוח, עריכה, הנחיה - גיל שוחט