גיל שוחט מארח

עונת מנויים 2023/24

גיל שוחט מארח – כשהקלאסי והפופ נפגשים – 4 מפגשים

לרכישת מנוי לחצו כאן


קונצרטים המפגישים את עולם המוסיקה הקלאסית עם ז`אנרים מוסיקאליים כג`אז, פופ ומוסיקת עולם.
מיטב המוסיקאים בישראל נפגשים על במה אחת בהיכל התרבות נתניה, תחת ניצוחו של גיל שוחט.

8/1/24 בין פאריז לטהרן – שני 20:30 – מופע מס` 1
לירז צ`רכי, דניאלה לוגסי וגיל שוחט
לירז צ׳רכי, אסתר המלכה הישראלית, נסיכה פרסית של ממש, משלבת בין המסורתי למודרני, ובין מוסיקה פרסית עממית לשיר הישראלי. לירז התמחתה בביצוע שירים פרסיים עתיקים כגון נאז, הלה בבר, נוזי נוזי, השואבים השראתם מהמקורות של התרבות הרוחנית של פרס. דניאלה לוגסי, הזמרת הבינלאומית המשלבת בין האופרה לפופ, תציג רפרטואר וירטואוזי לקול הייחודי שלה. האריות והיצירות הללו, המציגות את כוח השירה שכולו הבעת עוצמה נשית חסרת מעצורים וסייגים - יפגשו עם יצירות מופת קלאסיות.
משתתפים: לירז צ׳רכי, דניאלה לוגסי , נתי כהן – תופים, אנסמבל פוליפוניה, גיל שוחט - מנהל מוזיקאלי, פסנתר, ניצוח והנחיה

3/3/24 מאסטרו גיל שוחט מארח את מייקל הרפז שר אלטון ג׳ון
ראשון 20:30 – מופע מס` 2

אלטון ג׳ון, מהזמרים והיוצרים המצליחים והמשפיעים בדורנו, חדר ללבבות של עשרות מליוני מאזינים במשך למעלה מיובל שנים ושיריו הפכו להמנונים של ממש בכל רחבי העולם. המלחין והפסנתרן גיל שוחט מארח את מייקל הרפז - זמר אמריקאי - ישראלי, כוכב להקת הבנים הישראלית ״היי פייב״ , המבצע במופע זה את להיטיו הגדולים של אלטון ג׳ון, בעיבודים מיוחדים לכלי קשת המשולבים בהרכב רית׳ם סקשין, כולל גיטרה חשמלית ובס. שילוב זה הוא גם מטאפורה ליצירה של אלטון לכשעצמה: פופ מהול בקלאסי ההופכים יחדיו לקלאסיקה. שיריו הידועים ביותר של אלטון יבוצעו לצד יצירות קלאסיות מאת וולפגנג אמדיאוס מוצארט וכן יצירה מקורית מאת שוחט בהשראת אלטון ג׳ון. משתתפים: מייקל הרפז: שירה, אסף פרישמן: קלידים, רוברט גילמור: גיטרה חשמלית. עמית יורגנסון: גיטרה בס, שרון רוזנבאום: זמרת ליווי, אנסמבל הקשת פוליפוניה, נתי כהן: תופים ומפיק אומנותי
גיל שוחט: מנצח, פסנתרן, מנחה, ומנהל מוזיקאלי

19/5/24 מלדיטה לונה – גיל שוחט מארח את פבלו רוזנברג
ראשון 20:30 – מופע מס` 3
ההומור. החושניות. הלהט. שירי הנשמה. ההבהרה הספרדית - כל אלה במופע המשותף של פבלו רוזנברג וגיל שוחט.
חיבור ראשון מסוגו של הזמר והיוצר פבלו רוזנברג והפסנתרן והמנצח גיל שוחט. שיריו הקצביים של פבלו, צלילי הנשמה של המוזיקה הארגנטינאית - מוצאים מכנה משותף מפתיע על במה אחת: השפה והמלודיה הספרדית. מספרד ועד ארגנטינה, גדולי מלחיני המוזיקה הספרדית הביאו את הרמוניית התשוקה, את הקצב והמשקל אשר נובע תמיד מהתנועה הפיסית ומהריקוד, בין אם הוא סגדיליה, הבנרה או טנגו. במסע בין בירות המוזיקה הלטינית נגיע כמובן גם לארגנטינה, המקום בו נולד פבלו, בו יצרו גם רודולפו פאז ואסטור פיאצולה. שוחט יחבר את כל אלה ליצירות קלאסיות - ספרדיות לפסנתר, מאת סקרלאטי, ראוול, אלבניז ודביוסי.
משתתפים: פבלו רוזנברג, נתי כהן – מתופף, חיה יושע - בס
גיל שוחט – פסנתר וניהול מוזיקאלי

16/6/24 ויוה לה דיווה!
ראשון 20:30 – מופע מס` 4

מהמיוזיקל הבינלאומי לשיר הישראלי - מופע מחווה לזמרות הגדולות מהחיים
הזמרות הגדולות ביותר. השירים האהובים ביותר. הביצועים המרגשים ביותר. כל אלה בקונצרט אחד שכולו שיאים של התרגשות. שתי הזמרות-שחקניות המוכשרות ביותר בתיאטרון הישראלי - קרן הדר וטלי אורן - חוברות יחדיו למאסטרו גיל שוחט לביצועים מרהיבים של שירים ויצירות מברברה סטרייסנד, דרך ׳קברט׳ ועד סיה: נשים גדולות מהחיים אשר שרטו את הלחי של ההיסטוריה המוזיקאלית, במיוזיקל ובשיר הישראלי - בזכות קולן הייחודי. המופע כולל ביצועים מלאים לשירים האלמותיים, עיבודים תזמורתיים עשירים, ודיאלוג מרתק עם הקהל. במופע גם שירים ישראלים, מחזות זמר ובכלל. מופע מוזיקאלי מצחיק ומרגש!
משתתפים: טלי אורן, קרן הדר, נתי כהן – תופים, חיה יושע - בס
אנסמבל פוליפוניה
גיל שוחט - ניצוח, פסנתר, עריכה, הנחייה וניהול מוזיקאלי

* הזכות לשינויים שמורה