נתניה מציגה: שירת המקהלה

בית יוחנן בהיכל התרבות העירוני בנתניה יארח בשבוע הבא את מפגש המקהלות הארצי "דרך להרמוניה", בהשתתפות מקהלות מרחבי הארץ כולה
מאת: שי מייזליש 09:12 22/01/2010
נתניה תארח ביום ראשון הקרוב (24.1, 20:30) את מפגש המקהלות היוקרתי "שירת המקהלות: דרך להרמוניה", בהשתתפות מקהלות מרחבי הארץ. מנתניה תופיע בערב היוקרתית מקהלת הנשים "צליל המעיין", הפועלת תחת כנפי היכל התרבות העירוני בניצוחה של מרינה קלוזנר. המפגש, לעיני אולם מלא מפה לפה, יתקיים בבית יוחנן אשר בהיכל התרבות העירוני. במפגש המקהלות תשתתפנה בין היתר מקהלות מכפר יונה, ירושלים, רמת גן, כרמיאל ועוד. לדברי קלוזנר, מדובר במפגש יוקרתי אליו כדאי להגיע.
"הבנות באות לשיר במקהלה מנקודת אהבה גדולה למוסיקה והרצון להתפתח ולפתח אנרגיה אישית, כמו גם להעשיר את אישיותן", אומרת קולזנר, "הן באות במטרה להשיג הרמוניה וחיבור עם העולם הזה". המקהלה מונה כ-18 נשים, אשר משקיעות זמן רב על חשבונן. קלוזנר מספרת כי החזרות קשות ומפרכות, אך הנשים יוצאות מהן מסופקות מאוד. יתכן כי החום והמסירות הרבה של הנשים הן שהביאו אותן בעבר לזכות במקום השני בפסטיבל הישראלי להרכבים קוליים - "קול ראשון".
מקהלת "צליל המעיין" מרבה להופיע בעיר ובארץ, וחובבי המוסיקה זוכרים אותה לבטח משני קונצרטים איכותיים שהתקיימו בקיץ בגלריה על הצוק..
מוסיקה קלאסית מנקה את הבן אדם ונותנת לו חיבור יותר נכון לשלווה והרמוניה, גורמת לו לחשוב על מה הוא יכול לעשות כדי להיות מאושר".

מתוך אתר קקטוס – הפורטל של נתניה והסביבה
חזרה ל->